Oferta

Wkłady

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju wkłady do kominków i pieców kaflowych. Proponowane przez nas artykuły są wyprodukowane z wysokiej jakości stali bądź żeliwa. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą bogatą ofertą produktów sprawdzonych marek.

 

Piece

Przy wyborze określonych produktów, ważny jest nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również precyzja wykonania. Dostępne w naszej ofercie piece są połączeniem obu tych cech. Proponujemy różne rodzaje naszych artykułów – klasyczne do tradycyjnych wnętrz oraz te o bardziej nowoczesnym designie.

 

Bio kominki elektryczne

Nasza firma od ponad 20 lat przekazuje Klientom najskuteczniejsze rozwiązania. Jednym z nich są elektryczne oraz bio kominki, dające przyjemne ciepło. Dzięki bogatej ofercie możecie Państwo zdecydować, czy wolicie klasyczny płomień, czy jego odpowiednik w elektrycznej, równie efektywnej formie.

 

Kafle

W ofercie Ardor znajdą Państwo różnego rodzaju kafle w wielu różnych kształtach, kolorach oraz z rozmaitymi motywami. Ceramiczne płytki, pokrywające piec stanowią doskonałą ozdobę każdego pomieszczenia, w którym się znajdują. Każdy pojedynczy element jest wykonany z wielką precyzją i dokładnością.

 

Kominy

Na podstawie wieloletniego doświadczenia wiemy, jakie rozwiązania są najskuteczniejsze. Naszym Klientom proponujemy wysokiej jakości, ekonomiczne kominy, produkowane przez najlepszych, sprawdzonych producentów. Oferujemy między innymi produkty takich firm, jak: Presto, Schiedel, czy Poujoulat.

 

Kominki

 Przytulny, ciepły kąt, zwłaszcza podczas zimniejszych pór roku jest na wagę złota. My to wiemy, dlatego w ręce naszych Klientów przekazujemy klasyczne oraz nowoczesne kominki, które nie tylko ogrzeją w chłodne wieczory, ale również będą stanowić doskonałą ozdobę każdego pomieszczenia.