• Nowy Salon

  Fordońska 420

 • Kominki i Piece

  na specjalne zamówienie  

 • Projekty i aranżacje

  wnętrz

 • Promocyjna oferta

  dla klientów

 • Nowości z branży
 • Kominki Nowoczesne

  Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy

 • Kominki Kaflowe

  Poznań - Toruń

Kominki

W naszym bydgoskim salonie Ardor znajdziesz kominki w stylu nowoczesnym oraz tradycyjnym. Posiadamy modele, które odpowiadają obecnym oczekiwaniom naszych klientów – są ergonomiczne, łatwe w obsłudze oraz pozwalają na zachowanie ciepła w pomieszczeniu przy minimalnych kosztach eksploatacji. Dla zapewnienia pełnego komfortu oferujemy Państwu również modele elektryczne oraz odmiany „bio”, w których używa się płynnego paliwa. Każdy z naszych produktów zapewni optymalne zarządzanie ciepłem w pomieszczeniu.

Kominy

Wybierane przez nas kominy wyróżniają się wytrzymałością oraz uniwersalnością. Systemy grzewcze znanych producentów sprawdzą się w większości stosowanych obecnie instalacji. Sięgając po produkty firmy Presto, Schiedel oraz Poujoulat mamy pewność, że oddajemy w Państwa ręce wyłącznie doskonałej jakości wyroby. Ponadto jest to nie tylko łatwe w montażu, ale także ergonomiczne rozwiązanie. Wszelkie niezbędne elementy potrzebne do budowy systemu grzewczego znajdą Państwo w naszym salonie Ardor w Bydgoszczy.

Piece kaflowe

Proponowane przez nas piece kaflowe to nie tylko gustowne rozwiązania dla pomieszczeń o tradycyjnym charakterze. To również funkcjonalny element systemu grzewczego, dzięki któremu można zadbać o odpowiednią temperaturę w mieszkaniu, przy niewielkich kosztach ogrzewania. Do tego jest w czym wybierać – dysponujemy modelami w stylu nowoczesnym, industrialnym, a nawet nawiązującym do XIX-wiecznego wzornictwa. W naszym salonie Ardor w Bydgoszczy posiadamy produkty takich marek, jak Hein, Romotop czy Spartherm.

ARDOR Sp z o.o. - ul. Fordońska 420, 85-790 Bydgoszcz